Pomysłowo wykonane skarpetki w pandy długo nie wyjdą z mody. Widać to czarno na białym

Z jakiegoś powodu widok pandy budzi sympatię na całym świecie. Czy wynika to z charakterystycznego, przyjacielskiego usposobienia azjatyckich niedźwiadków? A może sekret tkwi w dużych, ciemnych oczach, dodatkowo otoczonych czarną obwódką? Tak czy inaczej, panda zawsze prezentuje się niezwykle uroczo. A różne gadżety z lubianym misiem w roli głównej podbijają świat i media społecznościowe.

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby, chcesz odświeżyć własną garderobę? Wybierz skarpetki z pandami!

W sklepie Candy Sox jesteśmy zawsze na bieżąco za modowymi oraz internetowymi trendami. O ile niektóre pomysły wypalają się jeszcze szybciej, niż zdobywają popularność, tak inne zachowują świeżość praktycznie przez cały czas. Wszystko wskazuje na to, że motywy z pandami należą do tej drugiej kategorii. Co nie znaczy, że projektanci zdążyli wyczerpać już wszystkie możliwości. Do naszego asortymentu regularnie trafiają nowe skarpetki w pandy – niejednokrotnie pozytywnie zaskakujące swoją kreatywnością. Znakomitym pomysłem są na przykład jedyne w swoim rodzaju uszy, wystające ponad górną krawędź skarpety. Niby tylko 2 skrawki materiału, a wzbogacają cały look o unikalne walory estetyczne.

Skarpety w misie to początek. W Candy Sox znajdziesz też inne, pandastyczne gadżety i upominki

Wprawdzie zajmujemy się przede wszystkim skarpetkami, ale wcale się do nich nie ograniczamy. Wręcz przeciwnie, stale powiększamy sklepowy dział z pozostałymi drobiazgami. Znajdziesz tam między innymi efektownie ozdobione kubki, zakładane przed snem opaski na oczy, długopisy z pomponikami, cieplutkie nauszniki czy całe zestawy prezentowe. Również w przypadku tych produktów wzory nawiązujące do pand wiodą prym. Jesteśmy pewni, że każdy dobierze tutaj kilka rzeczy, które razem ze skarpetami stworzą efektownie prezentującą się całość. Interesujący Cię produkt jest aktualnie niedostępny w magazynie Candy Sox? Nic straconego, zapisz się na mailowe powiadomienie! Tylko miej na uwadze, że skarpetki w pandy i inne, śmieszne wzory to chodliwy towar, więc nie zwlekaj ze składaniem zamówienia!

@Candysox na Instagramie

Tak prezentują się wesołe stópki od CandySox

Newsletter