Skarpetki w tęczę symbolem wolności i tolerancji

Miej otwarty umysł i nie bój się kochać. Tęcza od lat kojarzona jest z różnorodnością. Dzisiejszy świat potrzebuje ludzi, którzy akceptują innych bez względu na płeć, religię, pochodzenie czy też orientację seksualną. W CandySox masz pewność, że niezależnie od tego kim jesteś zawsze możesz być po prostu sobą - albo aż!

Wyrażaj siebie poprzez kolorowe skarpetki w tęczę, które z odległości jasno zakomunikują innym fakt, że jesteś tolerancyjny i akceptujesz różnorodność. To właśnie ona sprawia, że świat jest jeszcze piękniejszy.

Skarpetki w tęczę

Skarpetki w tęczę - bo świat potrzebuje kolorów

Niektórzy zapytają, o co tyle zachodu i po co tak uporczywie promować tęczę. Dla wielu kojarzona jest ona ze społecznością LGBTQ+ i rodzi niechęć, która często wynika z braku wiedzy na temat różnorodności. Wygodnie jest po prostu o czymś nie mówić i nie akceptować czegoś, co z pozoru może wydawać się dla kogoś niezrozumiałe. W Polsce od wielu lat trwa dyskurs społeczny, w którym zwolennicy wolności próbują sprawić, aby nasz kraj przestał być wreszcie kojarzony z homofobiczną krainą i pozwolił akceptować wszystkich bez wyjątku. Skarpetki w tęczę to nie tylko produkt, z którego czerpiemy profity. To przede wszystkim otwarte pokazanie, że w CandySox nie ma miejsca na nietolerancję i że u nas każdy może poczuć się sobą.

Dla kogo są skarpetki w tęczę?

A tak właściwie to po co się ograniczać? Oczywiście, że skarpetki w tęczę są dla każdego! Niezależnie od tego, czy jesteś listonoszem, strażakiem, czy prawnikiem; osobą związaną ze społecznością LGBTQ+, czy może heteronormatywną jednostką, która czuje potrzebę wspierania mniejszości. Każdy z nas może przyczynić się do tego, by w naszym kraju wreszcie zapanowała pełna zgoda i akceptacja indywidualnych potrzeb. Skarpetki w tęczę są więc dla wszystkich, którzy czują odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale też za innych, którzy często cierpią z powodu braku tolerancji. 

Czarno-biały świat zostaw. Skarpetki w tęczę pokolorują Twoją codzienność.

Szarość już była i my z całą pewnością nie chciałybyśmy do niej wracać. To smutne czasy, w których panowały ograniczenia. A przecież nikt nie lubi, gdy się go hamuje i nie pozwala na bycie sobą.  Skarpetki w tęczę pokolorują Twoją rzeczywistość i dadzą jasny sygnał innym, że w Twoim postrzeganiu świata nie ma miejsca na brak tolerancji i że to różnorodność definiuje Twój świat. Skarpetki w tęczę? My jesteśmy na tak, a Ty?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl