Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zwroty i reklamacje

W skrócie: zawsze możesz bezpłatnie odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych, a także zwrócić lub wymienić towar w ciągu 30 dni kalendarzowych od zakupu.

 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


 

Przypominamy, że zgodnie z prawem przysługuje Ci 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru na anulowanie zakupów dokonanych w sklepie internetowym CandySox. Nie musisz podawać przyczyny. 

Aby skorzystać z tego prawa musisz poinformować nas o swojej decyzji pisemnie. Wzór odstąpienia od umowy stanowi Załącznik nr 1 Regulaminu sklepu - pobierz.

Po tym jak przekażesz nam informację o swoim zamiarze odstąpienia od zamówienia, masz 14 dodatkowych dni na zwrot pełnowartościowego towaru. Przypominamy, że ze względów higienicznych odstąpienie od umowy możliwe jest tylko w przypadku skarpetek nienoszonych i posiadających etykietę.

Zwrotu towaru prosimy dokonać drogą pocztową lub firmą kurierską. Koszty dostawy zostaną zwrócone wyłącznie w przypadku wysyłek standardowych (Poczta Polska, list ekonomiczny, gabaryt B). W tym przypadku termin zwrotu pieniędzy wyniesie maksymalnie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania od nas towaru. Zwrotu dokonamy na konto bankowe, z którego zamówienie zostało opłacone.

Dane do wysyłki:

Beata Salamon

Ul. Św. Rocha 41D/19

35-330 Rzeszów

E-mail: candysoxpl@gmail.com

REKLAMACJE I WYMIANY


 

Zwrotu lub wymiany zakupionych produktów- w tym również przecenionych- możesz dokonać w ciągu 30 dni od zakupu. Pamiętaj, że przyjmujemy jedynie nieużywane produkty. Bardzo zależy nam na zrozumieniu potrzeb naszych Klientów, więc będzie nam bardzo miło jeśli podasz nam przyczynę decyzji o zwrocie lub wymianie. 

Aby zwrócić lub wymienić towar należy skontaktować się z nami mailowo, podając:

  • w tytule maila rodzaj decyzji (Zwrot lub Wymiana) oraz numer zamówienia (np. ABSDEFG),
  • w jego treści: informację o tym które produkty chcesz zwrócić bądź wymienić (wraz z kodem produktu, np. VC-W-170-1), oraz (tylko w przypadku wymiany) kod produktu, który chcesz otrzymać w zamian.

Nasz adres mailow: candysox.pl@gmail.com

Po tym jak przekażesz nam informację o chęci zwrotu/wymiany, masz 14 dni na zwrot pełnowartościowego towaru drogą pocztową. Koszty dostawy zostaną zwrócone wyłącznie w przypadku wysyłek standardowych (Poczta Polska, list ekonomiczny, gabaryt B). W przypadku zwrotu towaru pieniądze oddajemy w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania od nas zwróconego towaru. Zwrotu dokonamy na konto bankowe, z którego zamówienie zostało opłacone.

Dane do wysyłki:

Beata Salamon

Ul. Św. Rocha 41D/19

35-330 Rzeszów

E-mail: candysoxpl@gmail.com


Formularz odstąpienia od umowy / reklamacja - pobierz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl