Bestsellery lata - kolorowe skarpetki stopki z silikonem
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy, zwroty, wymiany

 

W skrócie: zawsze możesz bezpłatnie odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych, a także zwrócić lub wymienić towar w ciągu 30 dni kalendarzowych od zakupu.

 

Szczegółowe informacje znajdziesz poniżej. 

Prawo odstąpienia od umowy

Przypominamy, że zgodnie z prawem przysługuje Ci 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru na anulowanie zakupów dokonanych w sklepie internetowym CandySox. Nie musisz podawać przyczyny. 

Aby skorzystać z tego prawa musisz poinformować nas o swojej decyzji pisemnie. Zachęcamy do skorzystania z wzoru, który dostępny jest tutaj.
List możesz przesłać do nas drogą pocztową bądź e-mailem.

Po tym jak przekażesz nam informację o swoim zamiarze odstąpienia od zamówienia, masz 14 dodatkowych dni na zwrot pełnowartościowego towaru. Przypominamy, że ze względów higienicznych odstąpienie od umowy możliwe jest tylko w przypadku skarpetek nienoszonych i zapieczętowanych.

Zwrotu towaru prosimy dokonać drogą pocztową.
Koszty dostawy zostaną zwrócone wyłącznie w przypadku wysyłek standardowych (Poczta Polska, list ekonomiczny, gabaryt B).

W tym przypadku termin zwrotu pieniędzy wyniesie maksymalnie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania od nas towaru. Zwrotu dokonamy na konto bankowe, z którego zamówienie zostało opłacone.

Dane do wysyłki:

Beata Salamon

Ul. Św. Rocha 41D/19

35-330 Rzeszów

E-mail: candysoxpl@gmail.com

Reklamacje i wymiany

Zwrotu lub wymiany zakupionych produktów- w tym również przecenionych- możesz dokonać w ciągu 30 dni od zakupu. Pamiętaj, że przyjmujemy jedynie nieużywane produkty. Bardzo zależy nam na zrozumieniu potrzeb naszych Klientów, więc będzie nam bardzo miło jeśli podasz nam przyczynę decyzji o zwrocie lub wymianie. 

Aby zwrócić lub wymienić towar należy skontaktować się z nami mailowo, podając:

  • w tytule maila rodzaj decyzji (Zwrot lub Wymiana) oraz numer zamówienia (np. ABSDEFG),
  • w jego treści: informację o tym które produkty chcesz zwrócić bądź wymienić (wraz z kodem produktu, np. VC-W-170-1), oraz (tylko w przypadku wymiany) kod produktu, który chcesz otrzymać w zamian.

Nasz adres mailowy to kontakt@candysox.pl

Po tym jak przekażesz nam informację o chęci zwrotu/wymiany, masz 14 dni na zwrot pełnowartościowego towaru drogą pocztową. Koszty dostawy zostaną zwrócone wyłącznie w przypadku wysyłek standardowych (Poczta Polska, list ekonomiczny, gabaryt B).

W przypadku zwrotu towaru pieniądze oddajemy w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania od nas zwróconego towaru. Zwrotu dokonamy na konto bankowe, z którego zamówienie zostało opłacone.

Dane do wysyłki:

Beata Salamon

Ul. Św. Rocha 41D/19

35-330 Rzeszów

E-mail: candysoxpl@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl