Płatności i wysyłka

Sposoby płatności

1. T-pay

Jest to system  bezpiecznych e-płatności. Wybierając tę formę płatności zostaniesz automatycznie przekierowany do Twojego banku. Dane do płatności, w tym kwota, wypełnią się automatycznie. Taki przelew należy zatwierdzić za pomocą swojej standardowej metody (hasło SMS, zdrapka etc.). Przy wyborze tej formy płatności należność otrzymujemy natychmiast. Twoje zamówienie wyślemy w najbliższym możliwym terminie (patrz: Terminy Wysyłki).

Twoje płatności w sklepie CandySox są bezpieczne dzięki certyfikatowi SSL - bez obaw, Twoje dane będą bezpieczne podczas każdej transakcji!


2. Tradycyjny przelew bankowy

Dane do przelewu wyświetlą Ci się po złożeniu zamówienia. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Towar wysyłamy po otrzymaniu należności. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na przelew bankowy, czas realizacji zamówienia będzie nieco dłuższy- księgowanie przelewu tradycyjnego między bankami trwa zazwyczaj około 1 dzień roboczy. Jeśli więc, przykładowo, otrzymamy Twój przelew w poniedziałek po południu, wyślemy Twoje zamówienie dopiero w środę (patrz: Terminy Wysyłki). 

Dla ułatwienia, nasze dane bankowe podajemy również tutaj:

CandySox Zuzanna Przybyła

45 1140 2004 0000 3102 7624 2700


3. Płatność za pobraniem 

Wybierz tę opcję jeśli chcesz zapłacić dopiero przy odbiorze paczki. Platność za pobraniem jest możliwa zarówno dla przesyłek pocztowych jak i paczkomatowych (patrz: Oferowane metody wysyłki i ich ceny).

W przypadku przesyłki pocztowej płacisz listonoszowi w gotówce przy odbiorze paczki (lub na poczcie, jeśli paczka zostanie awizowana), zaś w przypadku Paczkomatu - płacisz w automacie, zanim wyda Ci on Twoją paczuszkę.


4. PayPal

To międzynarodowy system płatniczy. Aby móc zapłacić z PayPalem, musisz posiadać na nim konto oraz środki na swoim koncie Paypal. 

Wysyłka

1. Terminy wysyłki

Zamówienia wysyłamy w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 9:00. Przykładowo: jeśli złożyłaś/eś zamówienie i opłaciłaś/eś je w poniedziałek o 8:30, zostanie wysłane Ci jeszcze tego samego dnia. Jeśli jednak złożyłaś/eś i opłaciłaś/eś je o 9:30 w poniedziałek, to wysyłki możesz spodziewać się w środę.


2. Oferowane metody wysyłki i ich ceny

To Ty dokonujesz wyboru rodzaju przesyłki pod koniec swojego zamówienia. Oferujemy różne sposoby dostawy w następujących cenach:

  • Paczkomaty InPost (za przedpłatą) - 9,47 zł
  • Paczkomaty InPost (płatność przy odbiorze) - 9,47 zł
  • list polecony ekonomiczny: 9,80 zł
  • list polecony priorytetowy: 10,00 zł
  • przesyłka pocztowa pobraniowa (płatność przy odbiorze): 16,50 zł 
  • przesyłka polecona poza granice Polski: 18,30 zł
Przy zamówieniach powyżej 99 zł - przesyłka jest gratis!


3. Wybór metody wysyłki

Opłata za wybrany sposób przesyłki zostanie Ci automatycznie doliczona do kwoty zakupów na 4. etapie składania zamówienia.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące wysyłki - zapraszamy do kontaktu (kliknij tutaj).