O CandySox

Nasz zespół

cms-img

CandySox to sklep założony przez dwie siostry: Zuzę i Natalię.

To zwykłe dziewczyny, które pewnego dnia postanowiły rozweselić i ukochać cały świat za pomocą ślicznych, kolorowych skarpetek. 

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w kwietniu 2016 roku.

Podczas swojej podróży po Korei Południowej Zuza spacerowała po deszczowej ulicy, aż postanowiła się schować w sklepie. Gdy tylko do niego weszła zakochała się  od pierwszego wejrzenia... w skarpetkach :-) Słodkie pandy, lamy, kotki i inne skarpetkowe zwierzaczki tak bardzo chwyciły ją za serce, że piszcząc z zachwytu kupiła kilkadziesiąt par. Były tak urocze i mięciutkie!

Po powrocie do Polski podzieliła się nimi z siostrą oraz przyjaciółkami. Szybko okazało się, że słodkie skarpetki uzależniają! Potrafią poprawić humor w nawet najgorszy i najbardziej pochmurny dzień! Żadna z dziewczyn nie miała już ochoty założyć na stopy zwykłych i nudnych, białych czy czarnych skarpetek. 

Zuza i Natalia postanowiły dzielić się tym z innymi i tak powstało CandySox. Staramy się budować społeczność pozytywnych ludzi, którzy za pomocą drobiazgów chcą rozjaśniać każdy dzień sobie i innym.


Pokolorujmy sobie rzeczywistość, rozweselmy wszystkim stopy, zalejmy świat wesołymi skarpetkami we wzory! :)

Opinie o CandySox

Skarpetki od CandySox są niesamowite! Mięciutkie, trwałe i prześliczne! Nawet po wielu praniach pozostają tej samej, wysokiej jakości. No i wreszcie z z dumą zdejmuję buty w gościach! :-)
Ola z Nowego Dworu Mazowieckiego


Fantastyczne, mięciutkie, idealne na chłodniejsze wieczory w domu i do sportowego obuwia!
Klaudia z Katowic

O skarpetkach

Jakość

Nasze skarpetki produkowane są z najwyższej jakości bawełny, połączonej z domieszkami takimi jak poliester i elastan, dzięki którym są:

  • wyjątkowo trwałe: założycielki sklepu noszą swoje CandySoxy już od 3 lat, skarpetki nadal prezentują się wspaniale!
  • rozciągliwe: pasują na praktycznie każdy rozmiar stopy! To nie magia, to po prostu wyjątkowa jakość, której nie znajdziesz w konkurencyjnych produktach
Warto przekonać się samemu, że skarpetki mogą towarzyszyć Ci przez naprawdę długie lata, jednocześnie nie tracąc na trwałości i wyglądzie!

Pochodzenie

Skarpetki CandySox są produkowane w Korei Południowej. Wiele osób niesłusznie kojarzy ten kraj z kulturą czy jakością zbliżoną do Chin - nic bardziej mylnego! Korea Południowa to niezwykle rozwinięty kraj, centrum gospodarczo- biznesowe Azji, który swoją potęgę zbudował na doskonałej jakości wszystkich produkowanych przez siebie produktów i usług. Nie obawiaj się więc: sprzedawane przez nas produkty są bez porównania lepsze, trwalsze i wygodniejsze niż chiński towar dostępny w supermarketach czy popularnych sieciówkach! 

Przy okazji - zachęcamy do poczytania na temat tak fascynującego kraju, jakim jest Korea Południowa :)

Design

W CandySox dbamy aby każdy mógł na co dzień nosić na stopach małe cudo, które zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Na polskim rynku istnieje już kilka firm, oferujących kolorowe skarpetki - jednak w większości są one zbyt drogie, (kilkadziesiąt złotych za parę), oraz tak designerskie, że pasują tylko do niektórych stylizacji. CandySox wyróżnia się wzorami pasującymi praktycznie do każdego outfitu, i to w przystępnej cenie. 

Nasze skarpetki powstają głównie z myślą o Dziewczynach i Kobietach - jednak nierzadko wzory CandySoxów budzą żywe zainteresowanie również Panów. Śpieszymy poinformować, że dzięki rozciągliwości oczywiście będą pasować też na męską stopę i sprawdzą się wręcz doskonale jako fajny akcent w męskiej stylizacji:-)


@Candysox na Instagramie

Tak prezentują się wesołe stópki od CandySox

Newsletter