Śmieszne skarpetki - Przygarnij mopsa





Opis
Śmieszne skarpetki - Przygarnij mopsa
Rozmiar: Uniwersalny (36-41)
Skład: Bawełna 70%, Poliester 15%, Elastan 15%
Urocze skarpetki z psem mopsem. To nasz hit sprzedażowy! Skarpetkowe mopsy rozczulają nawet największych twardzieli. Dostępne także w wersji do kostki. Sprawdź ofertę skarpetki w psy - w kolekcji znajdziesz pudla, sznaucera, maltańczyka i wiele więcej. Skarpetki z mopsem świetnie prezentują się na stopach. Delikatna kolorystyka i dbałość o detale sprawiają, że model ten będzie pasował do wielu stylizacji. Sprawdź także ich skarpetkowych przyjaciół - skarpetki w koty chętnie pokażą Ci swój pazur.
Doskonała jakość materiału i wykonania sprawiają, że skarpetki przez lata zachowują swój kształt, kolory i świetny wygląd!
Dane techniczne
Skład: | 70% Bawełna | 15% Elastan | 15% Poliester |
Rozmiar: | Uniwersalny 36-41 cm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.