Woreczek welurowy na prezent 8 x 10 cm
Cena regularna:
towar niedostępny






Opis
Materiał: Welur
Kolor: Czerwony
Szerokość: 8 cm
Wysokość: 10 cm
Wysokość do ściągacza: 6,5-7,5 cm
Pakowność: biżuteria
Producent: Saketos
Oferowane przez nas woreczki wykonane są z weluru nazywanym także pluszem. To bardzo miękki i przyjemny w dotyku materiał, który przez wiele lat był uznawany, jako ekskluzywny i do dzisiaj służy do wyrobu odzieży oraz element tapicerski do mebli.
Dzięki swoim walorom estetycznym i użytkowym woreczki welurowe to doskonały sposób na opakowanie dla rozmaitych przedmiotów codziennych oraz drobnych prezentów i upominków. Wytrzymała struktura tkaniny welurowej sprawi, że te woreczki będą stanowić dobre zabezpieczenie dla przedmiotów w nich schowanych. Welur jest puszysty i przyjemny w dotyku, dlatego nasze woreczki nadają się idealnie na podarunek dla bliskiej osoby czy prezent z okazji rocznicy lub innej podniosłej uroczystości.
Zapakuj w nie nasze skarpetki, a później śmiało wykorzystaj woreczek do czego tylko zapragniesz! To Ty decydujesz i nadajesz mu drugie życie.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.